[Hard_Style] Team
[Hard_Style] Team
[Hard_Style] Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hard_Style] Team

pOzZ od [Hard_Style] team-a
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
[Hard_Style] team forum .. enjoy

 

 pozz od Sonnica !

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 6:33 am

nick: S o n 1 c
msn: sonic_speed1992@hotmail.com

PozzZz ja sam S o n 1 c...neki od vas me ne poznajete jer neke nikad nisam video,ali sam cuo da je extra clan...igram cs vec 3 god, a knife 2 god...Voleo bi da udjem u vas clan jer smatram da je medju najacima i tako to...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 6:36 am

Jao znam te ti si onaj sa Atlas knife-a brt ovaj extra igra nzm kako igra sad ali dobar je......
Od mene +...

pozz...
Nazad na vrh Ići dole
rMx | hoLYsh!T!!!




Broj poruka : 11
Points : 19
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 29
Lokacija : Bg

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 7:01 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy desi nema te 1000got dobro si se setio da se vratis na knife ... imas od mene + geek geek geek
Nazad na vrh Ići dole
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 7:05 am

tnx...
Nazad na vrh Ići dole
**DaRkNeSs**




Broj poruka : 15
Points : 18
Datum upisa : 18.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 8:54 am

ne znam kako igras,ajde dodji na ue malo da te vidimo.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:09 am

Ok doci cu...samo sad sam bio i pored admina ovi krse pravila,pa me nerviraju! Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 9:20 am

pre sam bio na ue i score mi je bio tu negde 8-1 jer me jedan bot s ledja i dobio ban...to samo kazem jer niko iz rmx nije bio na ultimate extreme.... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
extremekiller




Broj poruka : 3
Points : 17
Datum upisa : 04.02.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 12:17 pm

neznam sta da dam Shocked mislim nisam siguran dal dovoljno dobro igra za klan i mislim da nas imaq puno,nek ostali clanovi odluce...
Nazad na vrh Ići dole
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 12:21 pm

Ja smatram da dovoljno dobro igram za vas clan...da ne mislim to ne bi se ni prijavljiivao...testirajte me ako je potrebno a i evo pitajte boxera i holya... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 12:24 pm

A voleo bi da udjem jer smatram da ima najace igrace i nisakim nisam u svadji ...
Nazad na vrh Ići dole
-=ToNy MoNtAnA=-

-=ToNy MoNtAnA=-


Broj poruka : 18
Points : 37
Datum upisa : 14.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 12:25 pm

dobro je care . .ne moras da spamujes,si video da je svaki koment tvoj cekaj odgovor od 7 of 9 i sve to a ne sam spamujes
scratch
Nazad na vrh Ići dole
S o n 1 c




Broj poruka : 8
Points : 10
Datum upisa : 21.03.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 1:38 pm

Izvinite ako mozete da mi kazete jel sam primljen ili odbijen stw,nezz shta mi je nestrpljiv sam
Nazad na vrh Ići dole
extremekiller




Broj poruka : 3
Points : 17
Datum upisa : 04.02.2010

pozz od Sonnica ! Empty
PočaljiNaslov: Re: pozz od Sonnica !   pozz od Sonnica ! Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 2:12 pm

jbt sacekaj malo da 7 of 9 odluci,i ja cu te testirati cemu zurba samo sacekaj malo i ne govori vise nista
Nazad na vrh Ići dole
 
pozz od Sonnica !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
[Hard_Style] Team :: Konkurs za [Hard_Style] clan-
Skoči na: