[Hard_Style] Team
[Hard_Style] Team
[Hard_Style] Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hard_Style] Team

pOzZ od [Hard_Style] team-a
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
[Hard_Style] team forum .. enjoy

 

 Najaci film koji sam gledo jbt!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*Fe'n'!X*




Broj poruka : 25
Points : 47
Datum upisa : 05.02.2010

Najaci film koji sam gledo jbt!!! Empty
PočaljiNaslov: Najaci film koji sam gledo jbt!!!   Najaci film koji sam gledo jbt!!! Icon_minitimeUto Mar 16, 2010 6:15 am

e ovako johny ono tvoje sranje od filma nije nista za razliku od ovog! zezam se cheers cheers ....
najaci,najaci,najaci (moj ) film zove se "Ninja Asasin" ....Jbt decko ih cepa na komadice kao oblandu...extra je stw! POGLEDAJTE! ako je izasao.posto moj otac ima net i on filmove skidaa pre nego shto budu u bioskop zop
Nazad na vrh Ići dole
Kalash92




Broj poruka : 4
Points : 5
Datum upisa : 16.03.2010

Najaci film koji sam gledo jbt!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najaci film koji sam gledo jbt!!!   Najaci film koji sam gledo jbt!!! Icon_minitimeUto Mar 16, 2010 10:46 am

axaxaa sta je tvoj cale Chuk Noris pa gleda filmove pre nego sto izadju u bioskopu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Fe'n'!X*




Broj poruka : 25
Points : 47
Datum upisa : 05.02.2010

Najaci film koji sam gledo jbt!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najaci film koji sam gledo jbt!!!   Najaci film koji sam gledo jbt!!! Icon_minitimePet Mar 19, 2010 11:18 am

axaa ne ...njegov najj drug...zezam se,ma skida ih pre nego shto izadju....kao hary poter 6 je skinuo pre nego shto je izasao u bioskop i jos toga.... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Najaci film koji sam gledo jbt!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» moj No.1| film naravno je . .

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
[Hard_Style] Team :: Filmovi-
Skoči na: